Yuhůův weblog o webu

v pondělí 6. prosince 2004

Je libo virtuální stáj?

Na českém webu existují desítky stránek chovných koňských stájí. Koně mají fotky, majitele, jezdce a závody. Všechno vypadá jako doopravdy, ale všechno je jenom jako. Schválně se třeba podívejte na Beauty stáj, stáj Equihorse nebo na sladkou stáj Tibet.

Když přede dvěma lety přišel rozmach weblogů, hodně lidí se nad tím pozastavovalo s myšlenkou, co je to za blbost. Lidská fantazie je mocná a pokrok nezadržitelný, a tak dnes máme spoustu zajímavých weblogů. Ovšem kdo ví, co přijde dál? Třeba to budou virtuální stáje. Neodpustím si pár citátů:

Stáj mentálně nepřibírá nové členy! Zákaz kopírování všech fotografií!!!!

7.11.2004 Zavedla jsem stárnutí koní

2. Hříbě můžete mít okamžitě. Bude zapsáno do soukromé stáje (musíte jen poslat fotku a informace o hříběti). 3. Hříbě můžete mít jedno za půl roku.

Chceme vytvořit co nejdokonalejší stránku JF (jezdecké federace) v podobě virtuální a tím sjednotit všechny virtuální stáje (stejná měna...).

Sám bych se o existenci desítek virtuálních stájí asi nedozvěděl, kdyby se onehdá v diskusi neobjevil jeden zajímavý dotaz:

byl bi někdo tak ochotný a poradil mi jak udělat virtuální stáj?? Front Page mám a html celkem umím. A našel by se nějaký anděl který by mi ty stránky udál? Prosíííím Klidně to zaplatím( do 200 kč) vím že je to málo ale víc si nemohu dovolit.Moc bych chtěla mít svojí stáj.

trvalý odkaz

Přidat nebo číst komentáře, počet: číslo

Yuhůův weblog píše Dušan Janovský, nick Yuhů. Napište mi prosím na dusan@pc-slany.cz